Medarbeidere

Vi har medarbeidere med bred erfaring og autorisasjon slik at vi kan hjelpe deg.

Leif Kristiansen

Leif Kristiansen

Partner / Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 99 04 30 30
leif@bedok.no

Hans Wilhelm Egeland

Hans Wilhelm Egeland

Partner / Avd. kr. sand / Faglig ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Registrert revisor

Tlf.: 47 93 05 00
hwe@bedok.no

Øyvind Tønnesen

Øyvind Tønnesen

Partner / Styreleder / Faglig ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Revisor

Tlf.: 99 64 12 89
oyvind@bedok.no

Astri L. Wilmann

Astri L. Wilmann

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 75 01
astri@bedok.no

Monika Aas

Monika Aas

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 48 89 15 81
monika@bedok.no

Tone Andreassen Ebeltoft

Tone Andreassen Ebeltoft

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 74 83
tone@bedok.no

Ole Petter Løvberg

Ole Petter Løvberg

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 47 47 17 00
ole@bedok.no

Lars Erik Nielsen

Lars Erik Nielsen

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 47 47 17 00
lars@bedok.no

Randi G. Moen

Randi G. Moen

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 48 84 58 77
randi@bedok.no

May-Iren Omre

May-Iren Omre

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
may-iren@bedok.no

Ingri Olaisen Weckhorst

Ingri Olaisen Weckhorst

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
ingri@bedok.no

Hege M. Skjævestad

Hege M. Skjævestad

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
hege@bedok.no

Ingrid Jensen

Ingrid Jensen

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 74 84
ingrid.jensen@bedok.no

Elisabeth Hoel

Elisabeth Hoel

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 74 95
elisabeth@bedok.no

Silje Therese Sørgjerd

Silje Therese Sørgjerd

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
silje@bedok.no

Hege Homdrom

Hege Homdrom

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
hege.homdrom@bedok.no

Siri Quispe

Siri Quispe

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
siri@bedok.no

Anita Nevisdal

Anita Nevisdal

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
anita@bedok.no

Kontakt oss

Bruk skjemaet nedenfor så svarer vi vanligvis innen påfølgende arbeidsdag. Dersom det haster anbefaler vi at du ringer oss på telefon +47 47 47 17 00.