Medarbeidere

Vi har medarbeidere med bred erfaring og autorisasjon slik at vi kan hjelpe deg. Med kontorer i både Grimstad, Arendal og Kristiansand er vi fysisk til stede i nærområdet til en stor del av våre kunder, samtidig som vi med utstrakt bruk av moderne hjelpemidler sikrer god oppfølging også til de som har større geografisk avstand.

Leif Kristiansen

Leif Kristiansen

Partner / Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 99 04 30 30
leif@bedok.no

Hans Wilhelm Egeland

Hans Wilhelm Egeland

Partner / Avdelingsleder Kristiansand / Faglig ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Registrert revisor

Tlf.: 47 93 05 00
hwe@bedok.no

Øyvind Tønnesen

Øyvind Tønnesen

Partner / Styreleder / Faglig ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Revisor

Tlf.: 99 64 12 89
oyvind@bedok.no

Astri L. Wilmann

Astri L. Wilmann

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 75 01
astri@bedok.no

Monika Aas

Monika Aas

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 48 89 15 81
monika@bedok.no

Tone Andreassen Ebeltoft

Tone Andreassen Ebeltoft

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 46 98 74 83
tone@bedok.no

Ole Petter Løvberg

Ole Petter Løvberg

Autorisert regnskapsfører / Avdelingsleder Arendal

Tlf.: 47 47 17 00
ole@bedok.no

Lars Erik Nielsen

Lars Erik Nielsen

Autorisert regnskapsfører

Tlf.: 47 47 17 00
lars@bedok.no

Randi G. Moen

Randi G. Moen

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 48 84 58 77
randi@bedok.no

May-Iren Omre

May-Iren Omre

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
may-iren@bedok.no

Ingri Olaisen Weckhorst

Ingri Olaisen Weckhorst

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
ingri@bedok.no

Hege M. Jensen

Hege M. Jensen

Regnskapsmedarbeider Arendal

Tlf.: 47 47 17 00
hege@bedok.no

Anita Nevisdal

Anita Nevisdal

Regnskapsmedarbeider Kristiansand

Tlf.: 47 47 17 00
anita@bedok.no

Silje Therese Sørgjerd

Silje Therese Sørgjerd

Regnskapsmedarbeider

Tlf.: 47 47 17 00
silje@bedok.no

Kontakt oss

Bruk skjemaet nedenfor så svarer vi vanligvis innen påfølgende arbeidsdag. Dersom det haster anbefaler vi at du ringer oss på telefon +47 47 47 17 00.

4 + 7 =